Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Wyprzedaż w Media Markt -in search of the lost chord.

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Wyprzedaż w Media Markt


   Byłem kilka dni temu w MM i jak zwykle zajrzałem do wielkiego pudła z płytami po przecenie. Jak widzicie, była to udana eskapada, dzięki której moja kolekcja płyt z muzyką poważną zyskała kilka pozycji. "Carmen" Bizeta w wydaniu EMI Classics, "Radetzky-Marsch" w wykonaniu Berlińskich Filharmoników pod dyrekcją Herberta von Karajana oraz Koncert Noworoczny z roku 2011 Wiedeńskich Filharmoników pod dyrekcją Franza Welser-Mosta. Z tego ostatniego chyba najbardziej się cieszę, bo mam już płytę z Koncertu Noworocznego z roku 2010 (pod dyrekcją Georgesa Pretre'a), a teraz kolejna z cyklu :-)
   Smaczku całemu przedsięwzięciu dodaje fakt, iż za płyty, które przed przeceną kosztowały w sumie ponad 180 zeta, dałem niecałe 70. Nice catch, isn't it?

8 komentarzy:

 1. A propos zakupów, zobacz poniżej co ja ostatnio za 10 złotych polskich zakupiłem, co prawda zakupy z zupełniej innej bajki muzycznej, ale ta cena 10 złotych. Pięknych czasów dożyliśmy. Wydawnictwa muzyczne dziś tanie jak barszcz.
  Aby zobaczyć, trzeba się zarejestrować, rejestracja jest darmowa. Zakupiłem, na pchlim targi, obok Manhattanu. Ogólnie to tam stare szmaty sprzedają, ale czasem coś się trafi.
  Na Manhattanie, przy końcu, w kierunku Netto, ma straganik bardzo sympatyczny gość, ma duży wybór winyli, oraz płyt CD. Ceny również sympatyczne. Za dwupłytowy album winylowy Marka und Vacka - Live z roku 1975, wydanie EMI Eletrola, w stanie, zafoliowanym zapłaciłem 15 złotych.

  A może wiesz, gdzie jeszcze, w naszym mieście coś ciekawego z dawnych lat można trafić, poza sklepem nie dla idiotów, i Empikem.

  Link do obejrzenia zakupów za 10 złotych:

  http://magazynymuzyczne.phorum.pl/viewtopic.php?f=26&t=47

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. oj jak ja bym chciał taką promocję na kilka krążków z moich klimatów:) a tu nic i cały czas naklejka 59.99 jest

  OdpowiedzUsuń
 4. W MM ostatnio tylko Monty Pythona znalazłem z ciekawych rzeczy. Może nie jest to biały kruk, jak pozycje wymienione powyżej, ale 4 płyty z których każda po 5 złotych to jest coś;)

  OdpowiedzUsuń
 5. byłem dzisiaj w media. bardzo dużo płyt jest na tej wyprzedaży, praktycznie cały kosz zawalony, kiedyś jak byłem to kilka albumów wrzucili, dziś było pełno. szkoda, że niczego ciekawego dla siebie nie znalazłem i sprzed nosa sprzątnęli mi voivoda.

  OdpowiedzUsuń
 6. Heh, ja też dziś byłem. Moje trafienia to (w nawiasach stara cena):
  Therion "Sirius B" -18,99 (54,90)
  Therion "Live Gothic" -19,99 (59,90)
  Blind Guardian "At the Edge of Time" -16,99 (59,90)
  Queensryche "American Soldier" -9,99 (32,99)
  Agressiva 69 "2,47 + pure" 6,99 (nie było starej ceny)
  Nieźle, nie? :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. o to bardzo ładnie trafiłeś. widocznie byłem o złej godzinie:) z tego co widziałem to oni w miarę na bieżąco uzupełniają koszyk także to kwestia szczęścia jest. będzie trzeba mm częściej odwiedzać i polować:)

  OdpowiedzUsuń