Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: MTSKM -cóż to jest? -in search of the lost chord.

MTSKM -cóż to jest?

Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych


   MTSKM to coroczne święto którego pierwsza edycja odbyła się we wrześniu roku 2011, a każda następna będzie się rozpoczynać w pierwszy Poniedziałek września. Czyli w roku 2013 pierwszy dzień świętowania przypada na drugiego i trwa do ósmego września. Wtedy to wyciągamy z piwnicy stary magnetofon, ze strychu targamy pudła ze starymi kasetami i próbujemy coś z nich odtworzyć. Wciąga taśmę? W ogóle nie chce ruszyć? He, he... Przypomnijmy sobie jak to kiedyś było!
   W pierwszej edycji do akcji dołączyło do mnie dziewięciu blogerów, a w drugiej już było nas w sumie czternastu, więc wzrost jest przeogromny ;-). Ale o ile ja wymyśliłem MTSKM, to gdyby nie pewien nie do końca poważny Graforoman, to pewnie święto przeszłoby bez większego echa. A tak... Lawina ruszyła....
   A oto zestawienie podsumowań dotychczasowych edycji MTSKM:

MTSKM
MTSKM 2
MTSKM 3
MTSKM 4
MTSKM 5
MTSKM 6

   Mam nadzieję, że z roku na rok święto będzie obchodzone przez coraz to większą liczbę zapaleńców (co jak na razie się sprawdza, hehe). Od siebie mogę obiecać, że każdy, kto się przyłączy do akcji, umieści u siebie odpowiedni wpis (jak jeszcze umieści tam linka do mnie, to już zupełnie będzie miło) i mnie o tym poinformuje, zostanie na pewno wymieniony i podlinkowany w poście podsumowującym kolejną edycję!
   Już niedługo! Pamiętajcie! Niech MTSKM wstrząśnie blogosferą!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz