Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Pierwszy raz na MOTH? -in search of the lost chord.

Pierwszy raz na MOTH?

Witam Cię serdecznie, strudzony wędrowcze! Strasznie się cieszę, że trafiłeś na mojego bloga i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba! Zastanawiasz się pewnie, co też takiego ciekawego możesz tu znaleźć?
Cóż, z uwagi na moje zainteresowania muzyką i sprzętem audio publikuję tu krótkie opisy słuchanych płyt i przeróbek sprzętu grającego.
A wszystko zaczęło się od mojego profilu na NK, gdzie na początku publikowałem swoje wypociny. Przeniosłem je wszystkie tutaj, a wszystko to przez moją żonę ukochaną, która czytając moje wpisy na NK powiedziała: "Po co ty się tutaj uzewnętrzniasz? Kto to będzie czytał? Przecież nikt tego nie zrozumie! Już lepiej załóż bloga, na pewno znajdziesz podobnych wariatów do siebie, co zajrzą czasem."
I tak się zaczęło :-)
Tylko teraz, przez te przenosiny z NK, nie znam dokładnej daty powstania tej strony. Więc rocznic nie ma jak obchodzić.
Posty staram się umieszczać co kilka dni o godzinie 16. Oczywiście powstają one trochę wcześniej, praktycznie zawsze wieczorkiem, gdy rodzinka pójdzie spać i mam chwilę dla siebie. Wtedy otwieram sobie piwko, nalewam szklaneczkę czegoś smakowitego, albo stawiam na biurku kubek z miętową herbatką (moją ulubioną!). Wkładam słuchawki na głowę, słucham muzyki i albo grzebię w swoich klamotach, albo piszę posty :-)

Bloga można podzielić na kilka działów:
 • Muzyka -to po prostu albumy, które słucham. Z uwagi, że nie lubię typowych podziałów na style muzyczne (co w niektórych przypadkach jest trudne do określenia), to podzieliłem je na nośniki: płyty CD, vinyle i kasety magnetofonowe
 • Moje klamoty -czyli to, na czym słucham muzyki, albo co przewinęło się przez moje łapska. Tutaj podkategorią jest tuning, czyli moje domorosłe przeróbki sprzętu.
 • Internetowe Zajawki -raz na miesiąc staram się wrzucić ciekawostkę muzyczną, która mnie zaintrygowała i jest warta podzielenia się nią z Wami, drodzy Czytelnicy.
 • MTSKM -coroczne święto kasety magnetofonowej. Ale o nim szerzej napisałem tutaj
 • Mój Szczecin -to już taki pozamuzyczny dział. Od czasu do czasu, spacerując po swoim mieście znajduję ciekawe, śmieszne, lub dziwne rzeczy. Pomyślałem sobie kiedyś, że warto pokazać Szczecin od trochę innej strony, takiej zwykłej, "ulicznej" można by rzec... 
Mam nadzieję, że Music On The Head przypadnie Ci do gustu i będziesz zaglądał tu częściej. 
Stay tuned!

4 komentarze:

 1. Witam,

  chciałabym przedstawić ofertę współpracy. Proszę o wiadomość na kontakt@blog-media.pl

  Pozdrawiam,

  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 2. Edgaru, pulkownikmajkownik jest teraz prywatny, jak czytasz jeszcze to mi przeslij maila na majkownik@gmail.com, żebym Cię na listę mogła wpisać.
  Buzi, buzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bry. Mam do pozegnania ok. 100 kasetek. Chyba w guscie rednacza ;) Chetnie przekaze. Prosze o pilny kontakt browarbiz(maupa)gmail.com zanim wyjda do dziada.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry Den davam si obiednat ten volkmen pekny

  OdpowiedzUsuń