Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe Zajawki vol.6 Chyba się starzeję... -in search of the lost chord.

piątek, 24 lutego 2012

Internetowe Zajawki vol.6
Chyba się starzeję...

Viva Comet 2012   Dziś poczytałem sobie o nagrodach Viva Comet 2012. Muzyka, pal ją sześć, każdy słucha to, co chce. Ale jedna kategoria wywołała u mnie w pierwszej chwili nieposkromiony wybuch śmiechu, ale chwilę później naszły mnie niewesołe myśli: "Chyba się starzeję. Przestaję ogarniać ten cały cyrk."
   Kliknijcie sobie w obrazek i spójrzcie na przedostatnią kategorię. DZWONEK ROKU. Wszystko pięknie, ładnie, ale co to ma wspólnego z muzyką? Może ktoś mi to wyjaśni?
   No i jak się potem ta biedna Ewa Farna będzie chwalić nagrodą? Że ma ją za dzwonek???

6 komentarzy:

 1. co zrobisz - takie życie:) nic nie poradzisz. świat się zmienia, tylko szczerze wątpię czy na lepsze. jak tak patrzę na zwycięzców to się cieszę, że mam swoją muzykę, której nikt nie zabroni mi słuchać bo to co jest teraz to w większości padaka totalna...

  OdpowiedzUsuń
 2. jaka telewizja - takie kategorie...;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kategoria Dzwonek roku wywołuje u mnie nieczyste skojarzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bruhaha! Sensacja roku: Ewa Farna ma DZWONKA!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiające. Jeszcze kilka lat temu, kiedy dzwonki były polifoniczne czy jeszcze uboższe, to może nawet i był sens takiej nagrody, bo w komórce na serio utwór mógł uzyskać inne brzmienie. Ale teraz?
  I jeszcze jedno. Nie uważacie, że niebawem, gdy płyt już przestanie się kupować całkowicie, to lista billboardu będzie układana wg ściągniętych melodii na dzwonki? Wow :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Płyt przestanie się kupować CAŁKOWICIE??? Raaaany, wypluj te słowa!!! :-(

  OdpowiedzUsuń