Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe Zajawki vol.3 Arka Noego -Gaz Na Ulicach -in search of the lost chord.

czwartek, 29 grudnia 2011

Internetowe Zajawki vol.3
Arka Noego -Gaz Na Ulicach


   Słuchaliście kiedyś Arki Noego? Nie? Nie wierzę! Wszyscy słyszeli chociażby ich najsłynniejszy kawałek "Święty Uśmiechnięty". Ale ja nie o tym. Dziś posłuchajcie sobie ich coveru Kultowego "Gazu Na Ulicach". Piosenka jest zwiastunem ich nowej płyty -"Pan Krakers". 
   Naprawdę, od pierwszych sekund tego kawałka moja szczęka leżała na podłodze, ja siedziałem z wybałuszonymi gałami wpatrzonymi w monitor, a moje uszy chłonęły nadciągające dźwięki. Co za zmiana! Co za czysta, żywa, gitarowa energia! "TO JEST TEN SMAK!" -aż chciało by się krzyknąć cytatem z pewnej reklamy. Nie ma co, jutro gonię po płytę!

7 komentarzy:

 1. Po prostu punkowa Arka Noego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdybym miał dzieci, to rozpocząłbym ich muzyczną edukację od Arki właśnie. Potem sukcesywnie kołysałbym je Zeppelinami, Pistolsami i innymi industrialami. Numer przedni, wykonanie jeszcze bardziej. Też się chyba skuszę na płytę.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja muzyczną edukację rozpocznę od razu z grubej rury od Zeppelinów, Sabbathów, Queen, Doorsów i jeszcze kilku innych. a co się tam będę;) od małego trzeba uczyć co dobre bo jak się zaniedba to nie daj Boże lady gaga albo inna zgaga będzie później:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oho, to się teoretycy porozpisywali!! Moja 10-cio letnia córuchna bardzo lubi Grechutę, Czesława, który śpiewa, co jednak nie przeszkadzało jej poprosić mnie o płytę niejakiej Ewy Farnej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Płyta muzycznie bardzo OK, jednak w niektórych utworach razi mnie dziecięcy wokal (np. Spytaj Milicjanta- Dezertera) i to, że utwory zatraciły przez to swoje przesłanie. A jeśli chodzi o wychowanie muzyczne to moja najmłodsza latorośl uspokaja się gdy słucham Ironów i Sabbathów. Starszy jest spokojniejszy. Lubi słuchać Jethro Tull i Zeppelinów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurde, mam mieszane uczucia co do tego. Przez ten dziecięcy wokal poważne i fajne utwory stają się jakby karykaturalne.

  OdpowiedzUsuń