Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Wynik konkursu MTSKM 2! -in search of the lost chord.

niedziela, 23 września 2012

Wynik konkursu MTSKM 2!   Dziś nadszedł dzień ogłoszenia wyniku konkursu, który zaczął się z pierwszym dniem Międzynarodowego Tygodnia Słuchania Kaset Magnetofonowych 2. Cała chryja zaczęła się tutaj i przez cały czas trwania MTSKM2 dostaliśmy razem z Graforomanem cztery prace konkursowe:


   Nie było łatwo. Każda z nich ma w sobie wyjątkowy ładunek emocjonalny, widać, że uczestnicy podeszli do sprawy z pełną powagą. Tak naprawdę każda z prac zasługuje na nagrodę! Ale niestety... Budżet tegorocznego MTSKM jest mocno ograniczony, więc możemy wyróżnić tylko jednego uczestnika zabawy. Może w przyszłym roku uda się pozyskać jakichś sponsorów, którzy pozwolą nagrodzić trójkę finalistów. Postaram się poszukać takowych.
   Ale dziś z ogromną przyjemnością ogłaszam, że zwycięzcą konkursu z okazji drugiego MTSKM został...


   Nie da się ukryć, że największe wrażenie na jurorach wywarła zawartość przedstawionej kasety. I ponieważ zarówno ja, jak i Graforoman potwornie zazdrościmy ludziom, którzy mają słuch i samozaparcie, żeby nauczyć się grać na jakimkolwiek instrumencie, a potem jeszcze posiadają odwagę, żeby te swoje umiejętności pokazać innym, to musieliśmy przyznać nagrodę właśnie tej pracy. Chwała muzykom!

10 komentarzy:

 1. Gdyby brać pod uwagę, wartość tego co słychać z tej kasety to kaseta w ogóle nie kwalifikuje się do jakiejkolwiek nagrody. Amatorskie, bardzo, granie.
  Ale jeśli brać pod uwagę, historyczną, sentymentalną wartość tej kasety, to ja się z wyborem "żiri" Oburącz.

  Ładnie ta nagroda wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, jestem lekko w szoku, włączam dzisiaj teraz kompa i takie coś....

  dziękuję szacownemu Jury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko pięknie, ładnie, ale post miał się ukazać o godzinie 20... Coś spartoliłem w ustawieniach. Mieliśmy razem z Graforomanem podać tą radosną nowinę o tej samej godzinie.

  OdpowiedzUsuń
 4. pogratulować zwycięzcy! całej reszcie w sumie też, w końcu ktoś kiedyś powiedział, że liczy się udział nie wynik ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla zwycięzcy. A Ty Edgar nie bądź taki skromny, może kiedyś na blogu opiszesz swój zespół :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łooooo. Zamieniamy się w słuch...yyy...wzrok znaczy się.

   Usuń
 6. dawaj Edgar swój band, nic nie chwaliłeś się

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hy, hy... Yerzu trochę przesadził... To był projekt bandu raczej :-) Tylko jeden z nas umiał grać na jakimś instrumencie i nie byłem to ja. I żaden z nas instrumentu nie posiadał...
   No dobra, napiszę niedługo posta o Redrum -najbardziej anarchistycznym zespole świata.

   Usuń