Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: MTSKM 2 podsumowanie -in search of the lost chord.

wtorek, 11 września 2012

MTSKM 2
podsumowanie

   W Niedzielę o północy zakończyliśmy Drugi Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych. Na wstępie chciałbym przeprosić za jednodniowe opóźnienie w publikacji tego podsumowania, ale tak jakoś wyszło. Sorry...
   W tym roku ruszyliśmy we dwóch: Graforoman, czyli Ojciec Prowokator, który dolał oliwy do ognia i ruszył z krucjatą odkopania starych kaset, i ja, Edgar, Ojciec Założyciel, człowiek, który wpadł na szalony pomysł takiego nowego, świeckiego święta. Rozpoczęliśmy obaj minutę po północy w Poniedziałek, 3 września jednoczesnymi wpisami na naszych blogach. Akcja ruszyła. Pierwsza, i to już dwadzieścia minut po ogłoszeniu MTSKM2, dołączyła do nas Luiza z bloga:

Auctor ex machina


   I dlatego pozwoliłem ją sobie w ten sposób wyróżnić :-) Aby przejść do blogowego świata Luizy, wystarczy kliknąć w obrazek powyżej. Myślę, że naprawdę warto!
   Włącznie z "Auctor ex machina" dołączyło do nas dwunastu blogerów. Czyli w sumie z prowodyrami daje to magiczną liczbę 14:-) Szał! Ale uwaga! Jeśli zajrzycie na podsumowanie pierwszej edycji MTSKM, to okaże się, że wtedy było nas dziesięcioro. Więc w porównaniu z rokiem ubiegłym mamy potężny, 40% procentowy wzrost ilości uczestników święta! To więcej niż dawał Amber Gold! A my wciąż istniejemy! I za rok znów ruszymy w kasetowy bój!
   Dodatkowo w tym roku zaatakowaliśmy Was konkursem, o którym możecie poczytać tutaj. Dotychczas dotarły do nas dwie prace konkursowe i w związku z powyższym postanowiłem PRZEDŁUŻYĆ czas trwania tegoż do Niedzieli, 16 września, do godziny 23:59. Więc jeszcze jest szansa na wyhaczenie starego vintage Akai GXC-710D.
   Ale mimo, że konkurs wciąż trwa, to już koniec tegorocznego MTSKM. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za linki, wpisy i komentarze o akcji, oraz tradycyjnie już, na koniec zamieszczam pełną liczbę blogów, które dołączyły do święta w kolejności chronologicznej (tak mniej więcej):

Auctor ex machina
Dom Peonii
Świat Aniki
Szary Burek -drugi raz z rzędu!
Gdyby wszystkie słowa -drugi raz z rzędu!
Dla Ciebie Gramy -prezentuje Piotyr2 -drugi raz z rzędu!
Two Bored Men
Ocalić od zapomnienia -drugi raz z rzędu!
Moja Stodoła
Blog Charliego Bibliotekarza
Rockomotive
Wywoływanie duchów

   I to byłoby na tyle :-) Nie zapominajcie o kasetach! Szukajcie i słuchajcie muzyki na tym starym nośniku, może jeszcze dać Wam sporo frajdy! A jeśli jednak zapomnicie o tych magicznych pudełkach z taśmą w środku, to bądźcie pewni, że za rok przypomnimy Wam o nich znowu!

1 komentarz:

  1. Spóźniony, ale jednak. Dzisiaj dołączył kolejny blog.
    http://affectueuses.wordpress.com/2012/09/16/miedzynarodowy-tydzien-sluchania-kaset-ii-september-7-2012/

    OdpowiedzUsuń