Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy XX -Gramy z pompą! -in search of the lost chord.

niedziela, 8 stycznia 2012

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy XX -Gramy z pompą!


   Serce rośnie, gdy się widzi w akcji takich ludzi jak Jurek Owsiak! A najbardziej jest człowiek dumny w siebie, z całej tej akcji, z tego, że dał kilka złoty do magicznego kartonika oblepionego emblematami WOŚP, gdy po urodzeniu swojego własnego dzieciątka widzi te wszystkie urządzenia kupione dzięki tej akcji. Gdy widzi efekty, gdy patrzy, jak jego pociecha ma badany słuch tuż po urodzeniu tylko i wyłącznie dzięki Jurkowi. 
   Pamiętajcie, nie musicie dać dużo, dajcie chociaż złotówkę, zróbcie sobie spacer na miejsce, gdzie będzie SIĘ DZIAŁO, pokażcie, że potraficie się unieść ponad polityczne waśnie, miałkie kłótnie o cokolwiek. W ten jeden dzień podajmy sobie dłonie i razem wspomóżmy... tak naprawdę sami siebie.
   Co się będzie działo w Szczecinie, dowiecie się tutaj.

3 komentarze:

 1. Widzisz, Polacy to taki dziwny naród, że nawet tak szczytna akcja jak ta dzieli ludzi. Np. naczelny szczeciński idiota - Brudziński stwierdził, że to farsa i to rząd powinien kupować sprzęt a nie Polacy w zrzutce/wielkim pospolitym ruszeniu... Jakby za PiSu było inaczej niż jest teraz. Oni jak byli u władzy to kupowali sprzęt, ratowali dzieci, były autostrady, stadiony, wszyscy mieli pracę, byli piękni i bogaci. A później przyszedł Tusk i wszystko spieprzył. Niektórzy ludzie to mają wybiórczą pamięć jednak. Jebani idioci...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie polityczkujemy się!
  Bardzo proszę o nie odnoszenie się do jakiejkolwiek opcji tudzież sytuacji politycznych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sorry za to mojej wypowiedzi. Zasadniczo jestem apolityczny ale ciśnienie mi podskoczyło jak naszego krajana posłuchałem. Przez 20 lat wośpu przez Wiejską przetoczyły się chyba wszystkie możliwe opcje i żadna z nich nie zrobiła nic by wośp ucznić niepotrzebnym. Co więcej-uważam, że Owsiak był im na rękę bo jeden problem mieli z głowy. A tu teraz nagle trafia się jeden oszołom z drugim itp i chcą nasyłać kontrole na orkiestrę... Pal licho, że część z tych pieniędzy jest dorzucana do "dzieła szatana" zwanego Woodstockiem. Ważne, że miażdżąca większość idzie na sprzęt ratujący małe istoty, które za nic mają brudne zagrywki polityczne bo w tym czasir walczą o życie i zdrowie. Szkoda, że niektórzy o tym zapominają... I dodatkowo nie wiedzą, że nie tylko u nas duża część sprzętu pochodzi od sponsorów a nie z budżetu. Ciśnienie opadło-koniec tematu:)

  OdpowiedzUsuń