Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Maxell AE-341 super record cleaner -in search of the lost chord.

wtorek, 10 stycznia 2012

Maxell AE-341 super record cleaner


   Taka zabawka w sumie. Nie wiem z którego roku pochodzi ten wynalazek, ale działa bez zarzutu! Kupiłem go na pewnym bardzo popularnym serwisie aukcyjnym za stówkę w stanie niemalże doskonałym, wraz z oryginalnym pudełkiem i instrukcją. Sprzęt wymagał tylko rozkręcenia, czyszczenia i regulacji. Teraz zasuwa, aż miło, co zresztą widać na załączonym filmiku MOJEGO AUTORSTWA. Tak, udało mi się! Pierwszy raz w życiu wstawiłem filmik na youtube. Zajęło mi to dwa dni... Mam nadzieję, że wyjątkowy profesjonalizm i niepowtarzalne ujęcia zrobią na Was niezapomniane, piorunujące wrażenie.
   A sama maszynka działa całkiem nieźle. Nie usunie co prawda najdrobniejszego pyłu, który zbierze dobra szczoteczka, ale do czyszczenia tuż przed odtworzeniem płyty nadaje się bardzo dobrze. A sam widok tej kręcącej się elektrycznej zabawki wokół płyty jest niezapomniany!
   Poza tym, chciałbym poinformować Was, Drodzy Czytelnicy, że powstał kanał na YouTube w którym będą dodawane wszelkie filmiki i  teledyski, które zostały wykorzystane w publikacjach Waszego ulubionego bloga! Aby tam trafić, wystarczy kliknąć TUTAJ.

4 komentarze:

 1. Pierwszy raz chyba bym użył tego na czystej płycie CD:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,
  Mam mieszane odczucia, swoich płyt bym tak nie potraktował. Jedyne skuteczne czyszczenie - na mokro + odessanie zabrudzonego płynu. Nie trzeba wydawać ns to Xk zł. Robię to ręcznie w specjalnej kuwecie i za pomocą starego odkurzacza z dorobioną odpowiednią końcówką.Płyn dodatkowo działa na długo anty-statycznie.
  pozdrawiam (Iro)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha ha ha.

  Stopery do uszu dodają? Ciche to urządzenie nie jest.
  Raczej niczego to nie wyczyści, a porysować może.
  Ale jako gadżet bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie porysuje -szczoteczka jest zrobiona z tego samego włosia, co takie ręczne szczoteczki do czyszczenia.
  W sumie z całego urządzenia najbardziej praktyczny jest ten stojak na płyty -można wygodnie wyczyścić krążek przed położeniem na talerz gramofonu.

  OdpowiedzUsuń