Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Nowy Horyzont -No sky is the limit -in search of the lost chord.

poniedziałek, 5 września 2011

Nowy Horyzont -No sky is the limit

Nowy Horyzont

   Inaugurując MTSKM włączyłem sobie starą kasetę Nowego Horyzontu. Nawet nie wiem co się dalej działo z tym zespołem. Mam ich kasetę z roku ... cholera wie którego, na okładce nie ma roku wydania. Pani Nożownik twierdzi, że był to rok 1996. Możliwe. 
   Polski, świeży, nowy, raczkujący industrial. Ale mimo to dobrze się tego słucha! Na pewno lepiej niż debiutu Wieloryba, który teraz mnie tylko drażni. Toporne jest to trochę, to prawda, ale wiecie co? Mam to gdzieś. Warto było to włączyć, mimo upływu 15 lat.

PS

   Akcja MTSKM przybiera niespodziewany (przynajmniej przeze mnie) obrót. Zainteresował się nią Graforoman i postanowił ogłosić (nie)pospolite, internetowe ruszenie. Statystyki znowu wystrzeliły w górę!
   Stworzyłem link na Joe Monster, klikajcie na Okejkę, może trafimy na stronę główną. Jeśli ktoś jeszcze planuje zamieścić na swojej stronie informację o MTSKM, to dajcie znać, będę o tym pisał.

2 komentarze:

 1. Cześć,
  miło było przeczytać te słowa. Rok wydania 1996. W roku 1998 ukazała się kolejna (tym razem płyta i kaseta) "Hollographic error" KOCH International. W roku 2000 miała ukazać się kolejna "RE-control", niestety została zniszczona przez nas. W tym samym roku zespół przestał istnieć. Pozdrawiam, Adam Białoń - vocal.

  OdpowiedzUsuń
 2. !!!!!!!!!
  Rany, to chyba najcenniejszy komentarz na tym blogu!! Jak już Twórcy zaczynają tu zaglądać i komentować, to po prostu duma mnie rozpiera! Poważnie!
  We wkładce kasety jest napisane Adam Bialon -vocals. Polskie litery zjadło.
  Szkoda, że zniszczyliście swoją muzykę...

  OdpowiedzUsuń