Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Fish -Raingods with Zippos -in search of the lost chord.

wtorek, 6 września 2011

Fish -Raingods with Zippos

Fish

   Hej! Jestem w pracy... A więc ciiiicho... Akcja MTSKM zatacza coraz szersze kręgi, więc postanowiłem słuchanie kaset przenieść nawet na grunt zawodowy :-)
   "Raingods..." to jedna z najlepszych płyt w dorobku Szkota. Niestety, po odejściu z Marillion nie stworzył już nic na miarę "Misplaced Childchood" albo "Cluthing at straws". Album zaczyna się świetnym "Thumbledown" idzie poprzez niezłe "Mission statement" z trudem przechodzi przez słabiutkie "Incomplete" i potem nabiera tempa. Cała druga strona kasety to długa suita "Plague of ghosts". Świetna sprawa! To są chyba najlepsze utwory Fisha w jego solowej karierze. Można tego słuchać w kółko, tyle, że trzeba przewijać taśmę, hehe!

PS

   Do akcji MTSKM dołączył się Szary Burek. Dziękuję! Wielu z odwiedzających szpera po domu szukając kaset i magnetofonów. Piszcie o efektach! Zawiadomcie znajomych!

2 komentarze:

  1. No na pewno jedna z lepszych solowych płyt Fisha, choć nie wiem czy czasem Suits nie cenię sobie wyżej ale to jak wiesz kwestia wspomnień i odczuć z dana płytą związanych. Generalnie kocham Fisha solo i w Marillion. Należe do tych dla którzy odmawiaja prawa do używania nazwy Marillion aktualnemu składowi.

    OdpowiedzUsuń
  2. O! Właśnie tak! Marillion bez Fisha, to już zupełnie inny zespół.
    Też "poszedłem" za Fishem po jego odejściu z grupy.

    OdpowiedzUsuń