Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: A Jezusowi kazali spać -...I Ziemia zaczęła zwracać umarłych -in search of the lost chord.

piątek, 23 września 2011

A Jezusowi kazali spać -...I Ziemia zaczęła zwracać umarłych

A Jezusowi Kazali Spać
   Płytę znalazłem na blogu Piotra K. Potem znalazłem oficjalną stronę, zarejestrowałem się na forum i dostałem zgodę autora na umieszczenie linku na swoim marnym blogu. Bardzo dziękuję! Zresztą, jest za co...
   Płyta jest zrobiona amatorsko "na 6 piętrze 10-cio piętrowca" -jak to napisał Wojtek (zapewne jeden z członków kapeli, która stworzyła te dźwięki). Jeśli TAKIE rzeczy powstają w bloku to ja się pytam po jaką cholerę są studia nagrań??? Żeby Edzia Górniak, Dodzisława i Stachursky mogli nagrywać swoje gnioty???? Muzyka w wykonaniu AJKS to morderczy industrial zmieszany z rapem, zabójczy na tyle, że wali po ryju bez ostrzeżenia i od razu poprawia z drugiej strony. Nie ma zmiłuj. Nie ma przebacz. 
   Płytę można LEGALNIE ściągnąć ze strony zespołu, w paczuszce znajdziecie okładki do cedeka (jakbyście chcieli to sobie wypalić), plik z tekstami oraz muzykę. Niestety w empetrójkach. Nie ma FLAC-ków. I z tego co wiem, to raczej nie zapowiada się, żeby były. Moja "audiofilska" dusza łka... Ale moja "melomańska" dusza pierdoli brak flaków, bo muza broni się sama.
   Zajrzyjcie tam, zasysajcie płytkę i posłuchajcie. O B O W I Ą Z K O W O.

6 komentarzy:

 1. wiele jest produkcji, ktore mozna legalnie sciagac, wiec radze dobrze szukac ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wojtek wrzucił tego bloga na oficjanego AJKSowego facebooka ;) Wojtek jest jedynym twórcą tej kapeli, wszystko tworzone w domu, w pojedynkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cyb, jeśli tylko znasz takie linki, to daj znać.

  Anonimowy, nie mam konta na Facebooku i jestem z tego dumny! Ale wielkie dzięki Wojtkowi!

  OdpowiedzUsuń
 4. kurka nienawidze facebooka ale nasz zepsół ma tam konto, ale powiem szczerze nie kumam o co tam chodzi

  OdpowiedzUsuń
 5. flacki są dostępne do niektórych tracków

  OdpowiedzUsuń
 6. A te flacki z czego zostały zrobione? Z oryginalnych wav, czy z mp3?

  OdpowiedzUsuń