Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych 6 -in search of the lost chord.

poniedziałek, 5 września 2016

Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych 6

MTSKM 6


   Pamiętacie? Pięć lat temu obchodziliśmy MTSKM po raz pierwszy! Jak ten czas leci... Ogłaszając pierwszy raz święto kasety chyba nie przypuszczałem, że tak długo będę się bawił w prowadzenie bloga i przypominanie, że kaseta magnetofonowa była swego czasu dla wielu podstawowym nośnikiem dźwięku. A tu proszę, cały czas jestem na posterunku! 
   Co w tegorocznym Tygodniu? Będzie chyba jedna duża niespodzianka, ale o tym na razie sza, bo nie wiem czy się czasowo wyrobię, będzie kilka klamotów, kilka kaset, czyli jak zwykle. Sami też odkurzcie swoje sprzęty i kasety. Odpocznijmy na chwilę od cyfrowej rzeczywistości, wyłączmy iPody, empetrójki, serwisy steamingowe i kompakty. Czas na taśmową muzykę!
   Polecam zajrzeć również na portal StereoLife, gdzie też ukaże się kilka tekstów mojego autorstwa. Na tą chwilę zapraszam tam do działu Vintage, gdzie można poczytać o kilku ciekawych magnetofonach, a jeśli nie macie jeszcze swojego taśmociągu i planujecie zakup, to warto przeczytać krótki poradnik na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu. 
   A na MOTH zapraszam do poczytania o poprzednich edycjach MTSKM. Jeśli słyszycie o tym pierwszy raz, to koniecznie zajrzyjcie tutaj, a posty, które do tej pory pojawiały się w ramach obchodów Tygodnia mozna przejrzeć klikając tutaj, lub też po lewej stronie w dziale "Etykiety" wybierając MTSKM.
   Życzę Wam, moi drodzy wesołego świętowania i żeby Wam taśmy magnetofon nie wkręcił! Stay tuned!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz