Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Moja Stodoła prezentuje: Polskie Blogi Muzyczne -in search of the lost chord.

piątek, 7 października 2011

Moja Stodoła prezentuje:
Polskie Blogi Muzyczne

Polskie Blogi Muzyczne

   Uwaga! Bardzo fajna inicjatywa twórcy bloga Moja Stodoła! Otóż na Facebooku został utworzony Fanpage pod tytułem Polskie Blogi Muzyczne, który ma skupiać wokół siebie blogi traktujące o szeroko pojętej muzyce. Aby się tam rozejrzeć, wystarczy kilknąć w obrazek. Jeżeli chcecie, aby wasz blog również się tam znalazł, wejdźcie tutaj i dajcie znać Kierownikowi :-)
   Jak pisze sam pomysłodawca:

Z przyjemnością i dumą informuję, że uruchomiliśmy (my - czyli ja i Moja Stodoła) oficjalny fanpage Polskich Blogów Muzycznych.
Znajdziecie tam informacje o nowych wpisach na najciekawszych polskich blogach poświęconych muzyce (różnej muzyce, bo rozrzut tematyczny jest olbrzymi).
 

7 komentarzy:

 1. "Kierownik" serdecznie dziękuje za puszczenie wici w eter

  OdpowiedzUsuń
 2. jak sie rozwine jeszcze troche z moim muzycznym blogiem to sie podczepie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rolu, podaj adres swojego bloga. Fajnie byłoby tam zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 4. rolowy.wordpress.com - dopiero się zmotywowałem do w miarę systematycznego pisania także na razie jest tam bieda straszna. Ale będę się starał kilka rzeczy tygodniowo wrzucać także za jakiś czas się rozwinie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na mój blog http://peelargonia.blogspot.com/ narazie mało w nim muzyki, ale mam zamiar to zmienić ;) no i dopiero co zaczęłam pisać bloga..

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń