Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Tangerine Dream Rewolucja dźwięku -in search of the lost chord.

piątek, 8 grudnia 2017

Tangerine Dream
Rewolucja dźwięku

   15 grudnia o godzinie 18 w ramach projektu "Tydzień Filmu Niemieckiego" odbędzie się w Kinie Zamek projekcja filmu pod tytułem "Tangerine Dream -rewolucja dźwięku", dokumentującego historię mojego ulubionego zespołu. W tym miejscu chciałbym podziękować Peterowi, mojemu czytelnikowi, który w komentarzu pod postem o "Quantum Gate" wspomniał o tym wydarzeniu, dzięki czemu w ogóle się o nim dowiedziałem. To najlepiej prezentuje moje rozeznanie o kulturalnym życiu mojego miasta...
   Ale jeśli chcecie dołączyć do mnie i do Petera (który pewnie też będzie), to bilety na seans można kupić tutaj. Cena niewielka, raptem 15 złociszy, więc po seansie może jeszcze jakieś piwko? ;-)

1 komentarz:

  1. Film obejrzałem. Kilka ciekawych faktów, których nie znałem, dowiedziałem się z słów Jeroma Froese. Generalnie warto było obejrzeć. Rozumiem, że formuła czasowa nie mogła pokazać wyszstkich aspektów w tym filmie. Zabrakło również, współczesnych wypowiedzi Chrisa Franke w odróżnieniu od tego, że swoich słów współcześnie użyczyli, Baumann czy Schmoelling. Co do piwa, to może jeszcze będzie okazja.

    pozdrawiam
    peter

    OdpowiedzUsuń