Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych 5 -in search of the lost chord.

poniedziałek, 7 września 2015

Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych 5

MTSKM 5


   Z czym Wam się kojarzy pierwszy wrześniowy poniedziałek? Z niczym? A powinien z corocznymi obchodami święta kasety magnetofonowej! To własnie dziś rozpoczynamy przewijanie taśmy na ołówku, prasownie jej żelazkiem gdy magnetofon wkręcił kawałek i przede wszystkim słuchanie muzyki z magnetofonu. Stare kasety na start! Kompakty do szafy! Steaming wyłączyć! 
   Jeśli jesteście na moim blogu po raz pierwszy i za bardzo nie wiecie o co chodzi, to zajrzyjcie tutaj, W tym miejscu moza również znaleźć informacje o poprzednich obchodach MTSKM. Jeśli już wiecie co to za święto, ale nie macie magnetofonu, to może najwyższa pora sobie takowego sprawić? Pomocny może okazać się poradnik "Jak wybrać magnetofon", przy powstawaniu którego brałem udział. Wyjaśnia on kilka kwestii dotyczących rodzajów magnetofonów oraz prostych sposobów na ocenę technicznej sprawności sprzętu, który mamy zamiar kupić. W ogóle warto zajrzeć na portal StereoLife, ponieważ z okazji MTSKM ukaże się tam kilka ciekawych tekstów o magnetofonach.
   Gotowi? To zaczynamy! Naciskamy PLAY, taśma rusza...

2 komentarze:

  1. czy numer 5 oznacza iż to już pięć lat minęło? nie wierzę!

    OdpowiedzUsuń