Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Edgar se kupił gazetkie... -in search of the lost chord.

piątek, 9 stycznia 2015

Edgar se kupił gazetkie...

Noise Magazine


... i tak się zaczytał, że o blogu zapomniał! Przepraszam wszystkich za tak długą przerwę w nadawaniu, ale po pierwsze święta, więc trzeba było czas rodzinie poświęcić, a nie pisaniem dyrdymałów się zajmować, a po drugie magazyn Noise który troszkę mnie pochłonął. To nowy tytuł na polskim rynku magazynów muzycznych. Kupiłem drugi numer, pierwszy co prawda też miałem z rękach i w sumie teraz żałuję, że go nie mam. Sporo materiałów o muzyce zupełnie poza mainstreamem co pozwoliło mi na odkrycie dźwięków i zespołów o których istnieniu nawet bym się nie spodziewał ;-) Jeśli wciąż szukacie nowych, nieznanych muzycznych klimatów to Noise może okazać się całkiem ciekawym przewodnikiem!

2 komentarze:

  1. O, Sunn O))) - polecam zwłaszcza kolaborację z Ulver pt. "Terrestrials" - panowie dronowcy spotkali się z panami awangardowymi ex-blackmetalowcami i wyszło im coś a la bardzo wczesny Tangerine Dream. Co najmniej dziwna to mikstura, a wciąga diabelnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. O, Sun O))) - wcale ich dotąd nie znałem. Poznałem dopiero dzięki współpracy ze Scottem Walkerem. To równie niesamowite połączenie jak kiedyś Lou Reed z Metallicą.
    Pozdrawiam,
    Iro

    OdpowiedzUsuń