Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Niewiarygodne zakończenie konkursu StereoLife, czyli niespodziewany zwrot akcji! -in search of the lost chord.

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Niewiarygodne zakończenie konkursu StereoLife,
czyli niespodziewany zwrot akcji!   To, co się stało po rozstrzygnięciu Świątecznego Konkursu StereoLife, o którym pisałem tutaj, świadczy o magii tego czasu oraz, co chyba nawet ważniejsze, o wielkim sercu człowieka, który go wygrał. Kolega Amidas nie dość, że napisał świetną, bardzo osobistą historię związaną z płytą Chrisa Botti'ego "Live in Boston" (którą możecie przeczytać tutaj) to wygraną postanowił przeznaczyć na szczytny cel: pomoc dla fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik -Centrum Zdrowia Dziecka". Więcej na temat fundacji możecie poczytać na jej stronie: http://naszedzieci.org.pl, a na stronie StereoLife jakie były kulisy całego zdarzenia.
   A teraz najważniejsze: co tak naprawdę stało się wygraną? Można ją wygrać! Gdzie? Na specjalnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej aukcji na Allegro. Do wygrania jest to, co na zdjęciu powyżej, a żeby wziąć w niej udział należy kliknąć w link poniżej:


   Mam do Was jeszcze jedną prośbę: nawet jeśli nie wygracie aukcji, może nawet nie będziecie brać w niej udziału, bo w końcu po świętach nie każdy może sobie pozwolić na wydatek ponad 300 złotych, to wpłaćcie na konto fundacji tyle, ile możecie. Informację jak to zrobić znajdziecie tutaj. 
   Poza tym życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku pełnego muzycznych (i nie tylko!) uniesień oraz spełnienia jednego życzenia, bo jeśli spełnią się wszystkie, to co dalej? Trzymajcie się!

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Wiem i gratuluję! Trafiłeś tam przez MOTH, czy po prostu cały czas zaglądasz?

      Usuń