Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Besides We were so wrong -in search of the lost chord.

piątek, 28 listopada 2014

Besides
We were so wrong

Besides


   Cóż, muszę przyznać, że zwlekałem z zakupem pierwszej płyty Besides i zdecydowałem się na ten krok dopiero po zwycięstwie zespołu programu Must be the Music. Mój błąd. Okazało się bowiem, że dostępny nakład został już całkowicie wykupiony! Trzeba poczekać. A co zrobić, jeśli nie chce się czekać, a dusza rwie się do poznania czegoś więcej, niż to, co było w MBTM? Ano, trzeba zajrzeć do Deezera! Tam płytka jest i tylko czeka na posłuchanie! Wystarczy kliknąć tutaj.
   Wiedziałem czego się spodziewać po tym albumie. Byłem przygotowany na przepiękną muzyczną podróż wypełnioną przestrzennymi post-rockowymi dźwiękami, ale mimo to czar tej muzyki przekroczył moje oczekiwania. Oprócz spokojnej oazy delikatnych plam dźwiękowych zespół potrafi też dołożyć mocniejszym zagraniem tak jakby chciał słuchacza brutalnie ściągnąć za nogi z powrotem na ziemię, ale tylko po to, aby znów mógł się wznieść na wyżyny swoich własnych emocji. Wspaniała muzyka...
   Zespół już w programie MBTM mówił, że ruszyła nowa partia tłoczenia tej płyty i będzie ona już niedługo dostępna w sprzedaży. I wiecie co? Kupię ją. Mało tego, jeśli tylko się uda, postaram się zdobyć krążek z autografami członków zespołu. Może się uda?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz