Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Audiolab is in da house (again) -in search of the lost chord.

poniedziałek, 10 listopada 2014

Audiolab is in da house
(again)   Czy ten tytuł czegoś wam nie przypomina? Tak, właśnie w taki sam sposób witałem u siebie swojego cedeka, Audiolaba 8200CDQ. Teraz dołączył do niego braciszek z tej samej serii, czyli wzmacniacz 8200A. Pozostał mi tylko zakup kolumn, ale patrząc na tempo swoich zakupów audio, można się spodziewać, że nastąpi to najwcześniej za rok... Cóż, biedny Audiolab będzie musiał pograć trochę z Tonsilami! Zapewne żaden z brytyjskich inżynierów nie spodziewał się takiego towarzystwa dla swoich wyrobów :-)

Paczka po odarciu z czarnej folii.

Już widać czarną obudowę!

A oto i on... Mój sssskarb....

   Jedno jest pewne. Tak jak w przypadku odtwarzacza, kupiłem sobie sprzęt na lata. Kultura grania w mojej norze wskoczyła na zupełnie inny poziom, co słychać nawet na moich starych ZG 40C. Co będzie dalej? Jakie kolumny zagoszczą u Edgara? Czas pokaże...

7 komentarzy:

 1. Ceść!
  Gratulacje! I niech Gra ku chwale Muzyki!
  W kwestii kolumn (takie jakie wciąż masz miałem kiedyś :)
  kup używki, nie bój się ich "starości"
  ... a jakiej firmy?
  Tej co zawsze ją polecam na forum - raz posłuchasz, zostawisz na ... dożywocie :)
  pozdrowienia (Iro)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli Vulkany Quadrala? No cóż, na razie trzos pusty :-( Za rok pomyślimy!

   Usuń
 2. Można prosić o recenzję sprzętu ? Jak gra, uwagi itd. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gra bardzo równo. To znaczy nie ma podbicia jakiejś części pasma. Dżwięk nawet na Tonsilach uspokoił się, nie ma natarczywości, ani efekciarstwa. jak trzeba to pokaże pazur grając Nine Inch Nails, ale też spokojnie zapoda elektronikę w stylu Tangerine Dream. Bardzo starannie wykonany, bardzo dużo wejść RCA, brak jednak pre gramofonowego. Wszystkie wejścia mają złocone wtyki. Świetny klamot :-)

   Usuń
 3. Sprzęt był kupiony w Polsce czy za granicą ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam się, że trochę nie rozumiem dlaczego cd player ma XLR a wzmacniacz z tej samej serii nie ma takowych wejść. Drugie pytanie czy pilot obsługuje wzmacniacz ? Przyznam się, że zaintrygowałeś mnie tym sprzętem i gorączkowo zaczynam myśleć nad tym Audiolabem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń