Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Siedem kaset -in search of the lost chord.

poniedziałek, 20 maja 2013

Siedem kaset

Depeche Mode


   Ach, ta szczecińska giełda staroci! Jestem tam co najmniej dwa razy w miesiącu i za każdym razem mnie zaskakuje! Wczorajsza wizyta już-już miała się okazać niewypałem, gdy jednak na pewnym straganie różności wypatrzyłem niewielki koszyczek z kasetami. Ni nowego -często widzę kasety magnetofonowe, ale przeważnie są to zmęczone życiem taśmy z nagraniami niemieckich przebojów. Tym razem coś mnie tknęło i zacząłem przeglądać znalezisko. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że są to oryginalne kasety Depeche Mode w stanie niemalże idealnym! Jak widać na zdjęciu powyżej, jedna nie ma co prawda wkładki, ale kaseta jet 100% oryginalna!
   Smaczku temu znalezisku dodaje fakt, iż dwie z nich to kasetowe maxi-single. A takiego czegoś w swojej kolekcji jeszcze nie mam.


   Ciekawostką jest też to, że wszystkie kasety są wyprodukowane w USA, mają oryginalne, nie połamane, ba, praktycznie w ogóle nie porysowane pudełka i brzmią bosssko :-)


2 komentarze:

  1. Piękne znalezisko, cudne! w dodatku kosztujące grosze. Oczywiście nie każdy lubi stare taśmy, ale jak ktoś lubi to miód, na uszy.
    W dodatku amerykańskie wydania. Piękne.
    Będę musiał wybrać się do Płonii, obiecuję to sobie od miesięcy, ale zawsze coś staje na przeszkodzie. Może i ja coś z polskiego grania znajdę?
    Póki co polecam obrzeża rynku Manhattan, - w sobotę do południa - zawsze coś ciekawego się znajdzie, nigdy nie wróciłem nic nie kupiwszy.    OdpowiedzUsuń