Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe Zajawki vol.20 Myslovitz udostępnia za darmola nową płytę! -in search of the lost chord.

piątek, 17 maja 2013

Internetowe Zajawki vol.20
Myslovitz udostępnia za darmola nową płytę!

Myslowitz


   Co prawda nie za bardzo przepadam za twórczością Myslowitz, ale może warto zainteresować się nową płytą zespołu? Zwłaszcza, że jest to pierwszy longplay z nowym wokalistą, Panem Michałem Kowalonkiem.
   Nowego albumu można posłuchać poprzez serwis steamingowy Deezer po zarejestrowaniu się, a bez rejestracji można przesłuchać 30 sekundowych fragmentów wszystkich utworów. A jakbyście chcieli pobrać cały album na swój komputer, to trzeba założyć sobie konto Premium+, darmowe przez pierwsze 15 dni użytkowania. Potem opłata wynosi 19.99 za miesiąc. Ja się chyba skuszę na tą 15 dniową promocję ;-)
   A link do całej płyty macie tutaj.

2 komentarze:

  1. mp3? nie dziekuje :] gdyby mozna bylo kupic w formie bezstratnej to co innego....

    wiem..darowanemu koniowi itd, ale...;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam. Chciałabyś/Chciałbyś , żeby Twój blog znalazł się w darmowym spisie muzycznych blogów http://blogiomuzyce.blogspot.com/ szukam ciekawych blogów i pisze wiadomości do bloggerów by spis z dnia na dzień stawał się coraz bardziej profesjonalny. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany napisz do mnie na pauldianno@poczta.fm Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń