Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe zajawki vol.46 Biff zbiera kasę na nową płytę -in search of the lost chord.

piątek, 19 stycznia 2018

Internetowe zajawki vol.46
Biff zbiera kasę na nową płytę   Zespół istnieje od 2006 roku i wydał do tej pory dwie świetne płyty: "Ano" i "Attenzione bambino". Od tej ostatniej minęło już sporo czasu, więc ucieszyłem się, gdy doszły mnie słuchy o nowym projekcie zespołu. Ale aby cieszyć się nową muzyką Biffa należy wysupłać kilka złociszy z portfela i wspomóc zespół crowfundingowo na platformie odpalprojekt.pl
   Biff postanowił nagrać płytę bez udziału koncernów płytowych, czyli za własną kasę. A że z kasą jak wiadomo zawsze krucho, to zwrócił się do swoich fanów o pomoc. Najmniejsza cegiełka kosztuje tylko 5 zika, a jeśli masz gest, to za 5000 zeta dostaniesz dziesięć płyt, koszulkę i zespół zagra koncert tylko dla Ciebie! Jest też wersja maxx: za marne 10000 złotych dostaniesz 50 płyt, a twoje logo pojawi się na tyle okładki płyty i materiałach promocyjnych. 
   Ja wybrałem opcję za pięć dych: dostanę płytę z autografami i już nie mogę się doczekać kiedy w końcu przyjdzie, choć wiem, że to pewnie trochę potrwa ;-)

1 komentarz:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!


    Hương Lâm chuyên cung cấp bán máy photocopy và dịch vụ cho thuê máy photocopy giá rẻ, uy tín TP.HCM với dòng máy photocopy toshiba và dòng máy photocopy ricoh uy tín, giá rẻ.

    OdpowiedzUsuń