Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe zajawki vol.46 Biff zbiera kasę na nową płytę -in search of the lost chord.

piątek, 19 stycznia 2018

Internetowe zajawki vol.46
Biff zbiera kasę na nową płytę   Zespół istnieje od 2006 roku i wydał do tej pory dwie świetne płyty: "Ano" i "Attenzione bambino". Od tej ostatniej minęło już sporo czasu, więc ucieszyłem się, gdy doszły mnie słuchy o nowym projekcie zespołu. Ale aby cieszyć się nową muzyką Biffa należy wysupłać kilka złociszy z portfela i wspomóc zespół crowfundingowo na platformie odpalprojekt.pl
   Biff postanowił nagrać płytę bez udziału koncernów płytowych, czyli za własną kasę. A że z kasą jak wiadomo zawsze krucho, to zwrócił się do swoich fanów o pomoc. Najmniejsza cegiełka kosztuje tylko 5 zika, a jeśli masz gest, to za 5000 zeta dostaniesz dziesięć płyt, koszulkę i zespół zagra koncert tylko dla Ciebie! Jest też wersja maxx: za marne 10000 złotych dostaniesz 50 płyt, a twoje logo pojawi się na tyle okładki płyty i materiałach promocyjnych. 
   Ja wybrałem opcję za pięć dych: dostanę płytę z autografami i już nie mogę się doczekać kiedy w końcu przyjdzie, choć wiem, że to pewnie trochę potrwa ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz