Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe zajawki vol.45 Wolność kocham i rozumiem Historia życia Bogdana Łyszkiewicza -in search of the lost chord.

piątek, 5 stycznia 2018

Internetowe zajawki vol.45
Wolność kocham i rozumiem
Historia życia Bogdana Łyszkiewicza   Tak to już czasem jest, że człowiek szuka jednego, a znajduje coś zupełnie innego, ale równie interesującego jak to, czego szukał na początku. W taki własnie sposób znalazłem "Historię życia Bogdana Łyszkiewicza" autorstwa Marcina Sitko, którą można za darmo i całkowicie legalnie dostać w sklepie Narodowego Centrum Kultury. Starsi stażem czytelnicy MOTH mogą pamiętać, że dawno temu pisałem o "Antologii Polskiego Rapu", którą również sygnowało NCK i można ją wciąż tam dostać.
   Ale wracając do biografii tragicznie zmarłego lidera Chłopców z Placu Broni. Nie jest to zwykła książka. PDF jest zrobiony w formie multimedialnej i podczas czytania można odsłuchać kilkunastu piosenek Bogdana Łyszkiewicza z płyt "O! Ela" i "Odnalezione piosenki". Bardzo ciekawa pozycja, warto sobie ją pobrać i przeczytać w wolnej chwili.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz