Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe Zajawki vol.17 A ty co byś wyniósł? -in search of the lost chord.

piątek, 22 lutego 2013

Internetowe Zajawki vol.17
A ty co byś wyniósł?   No właśnie, co byście chcieli wytargać z Media Markt w ciągu 150 sekund? Bo dziewiętnastolatek wyniósł sprzęt o wartości ponad 250 tysięcy zeta! Czyli jak to wszystko sprzeda, to będzie go stać na mieszkanie. No, może nie w Warszawie, ale w Szczecinie na pewno!
   Nie znalazłem filmu z całego rajdu chłopaka po sklepie, ale na zajawce, którą możecie obejrzeć chociażby  tutaj, zauważyłem, że przyjął ciekawą strategię: ładował sprzęt do... koszy na śmieci, które można kupić w sklepie, a do których można sporo zmieścić i łatwo je przenieść. Z tego co czytałem, to pobił rekord -to największa wartość towarów, jakie do tej pory udało się wynieść w tego typu konkursach. 
   Gratuluję, Piotrek!

1 komentarz:

  1. Jak sobie liczyłem ile kosztowałby sprzęt, który wyniósłbym z MM to wyszło mi coś koło 120-130tys. także koleś zawstydził mnie podwójnie:)
    Z drugiej strony - nie jest filozofią wynieść to z MM, weź to teraz sprzedaj mając gwarancję tylko na 1 paragonie. Przy takiej kwocie obstawiam, że wynosił to co było drogie a na to grupa docelowa też nie jest za duża. IPhone'y raczej by mu poszły, lustrzanki też ale np. laptopy Alienware po 8-10tys od sztuki już ciężko. Z drugiej strony darowanemu sprzętowi się pod obudowę nie zagląda:) Niby zazdrość jest zła ale ja temu gościowi cholernie zazdroszczę, na taką sumę na chwilę obecną musiałbym ponad 10 lat pracować...

    OdpowiedzUsuń