Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Kult -Ostateczny krach systemu korporacji -in search of the lost chord.

piątek, 11 listopada 2011

Kult -Ostateczny krach systemu korporacji

Kult

   Patrząc na to, co się dzieje w dzisiejszych czasach, kryzys, dogorywanie Grecji, coraz wyższe ceny i bankructwa banków, tytuł płyty Kultu z roku 1998 jawi się jak wizja proroka. Z taką to refleksją chciałem sięgnąć po tą kasetę czytając post o niej  właśnie na świetnym blogu "Rolowy świat muzyki i nie tylko".
   Więc trzeba posłuchać, nie ma rady, przypomnieć sobie tą muzykę, którą słuchałem ostatni raz studentem jeszcze będąc. Sięgnąłem na półeczkę z taśmami, otwieram pudełko i...


...nie ma kasety!!!!!!!! Arghhh.... Pewnie ją komuś kiedyś pożyczyłem, albo zostawiłem w samochodzie, który dawno temu sprzedałem, albo... albo... albo... Ech, co za różnica. Słuchania nie będzie.
   Niestety, Szanowni Czytelnicy, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o muzyce zawartej na tym albumie, to przeczytajcie sobie post Rola. W ogóle warto tam zaglądać, ale nie zapominajcie o mnie!

6 komentarzy:

 1. O! Dzięki za reklamę:) To ja w ramach wdzięczności podpowiem Ci, że OKSK na CD można czasem trafić w pewnym sklepie nie dla idiotów (albo jego kosmicznym koledze) za 19.99zł a normalnie za 29,99 także za takie pieniądze warto:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Daj znać czy Ci statystyki podskoczyły ;-)
  Dziś się wybieram do MM po następną część La vie electronique Klausa Schulze. Może znajdę też Ostateczny krach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Troszkę podskoczyły:) Udało się OKSK upolować?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie. Kupiłem tylko Schulzego. Kult następną razą :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog, zapraszam na swój http://mojtopwszechczasow.blogspot.com R

  OdpowiedzUsuń
 6. A zajrzałem, zajrzałem, do ulubionych dodałem :-)

  OdpowiedzUsuń