Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Internetowe zajawki vol.41 Szykuje się emocjonujący wrzesień! -in search of the lost chord.

piątek, 12 sierpnia 2016

Internetowe zajawki vol.41
Szykuje się emocjonujący wrzesień!   Dwie premiery. jedna po drugiej. Najpierw, 8 września ukaże się film "One More Time With Feeling" który przedstawi proces nagrywania najnowszego albumu Nicka Cave'a and the Bad Seeds -"Skeleton Tree". Sam album będzie miał premierę następnego dnia. Myślę, że oba dzieła będą czymś niezwykłym. Jak wiadomo, rok temu w wypadku zginął syn Cave'a i zarówno obraz jak i muzyka powstawały w cieniu tej tragedii, co na pewno miało ogromny wpływ na działania lidera Bad Seeds.
   Zresztą trailer, który możecie obejrzeć powyżej, dużo mówi o klimacie jaki panował podczas pracy. Czuć w nim smutek, niepokój, ale jednocześnie pasję tworzenia, moc i siłę, która zapewne pozwoliła Cave'owi przeżyć tragedię utraty dziecka.
   Bilety na film już można nabyć w Internecie. Pokazy będą miały miejsce również w Polsce, a nawet w Szczecinie ;-) Aby kupić bilet, wystarczy zajrzeć na  http://www.onemoretimewithfeeling.film.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz