Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Bionulor Trois versions de la vie -in search of the lost chord.

piątek, 11 grudnia 2015

Bionulor
Trois versions de la vie   "Trois versions de la vie" to ścieżka dźwiękowa do sztuki teatralnej Yasminy Rezy pod tym samym tytułem, której premiera w reżyserii Piotra Machalicy odbyła się 21.02.2015 w teatrze im.Mickiewicza w Częstochowie.
   To strasznie króciutki albumik. Można go nazwać EP-ką, ale nawet to już będzie na wyrost. W sumie jest tu 6 utworów, które trwają trochę ponad 7 minut. Stanowczo za krótko. Muzyka urzeka, tworząc łagodny elektroniczny klimat, a w momencie, gdy czuję, że temat mógłby się rozwinąć, to utwór już się kończy. Najbardziej żałuję, że "RUNDA 3" trwa tylko minutę i osiem sekund. Przecież potencjał tych dźwięków wystarczyłby co najmniej na 15 - 20 minutowy kawałek! Aby wydłużyć sobie przyjemność włączyłem repeat i słuchałem "Trzy wersje życia" kilka ładnych godzin w kółko. Dopiero wtedy poczułem się nasycony.
   Zresztą sami posłuchajcie: materiał jest do pobrania za darmo i całkowicie legalnie tutaj. To taki mikołajkowy prezent od Bionulora z którego warto skorzystać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz