Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Marek Biliński Limitowany BOX 4 kaset -in search of the lost chord.

piątek, 20 marca 2015

Marek Biliński
Limitowany BOX 4 kaset

Marek Biliński


   Oto prawdziwa gratka dla miłośników kaset magnetofonowych! Marek Biliński, ważna postać na polskiej scenie muzyki elektronicznej, wydał limitowany box czterech kaset ze swoimi albumami. W skład wchodzi "Ogród Króla Świtu", "Dziecko Słońca" "E=mc2" oraz "The Best of", a całość zapakowana jest w gustowne pudełeczko i jest naprawdę kapitalnym kolekcjonerskim rarytasikiem. Jak widzicie na zdjęciu poniżej, udało mi się dostać box z osobistą dedykacją i autografem Mistrza. Jeśli narobiłem Wam smaku na ten zestaw, to zakupu można dokonać tylko na stronie Pana Bilińskiego, czyli tutaj. O dedykację i autograf należy prosić Artystę mailowo :-) 


5 komentarzy:

 1. Jak to jest wydane? Na jakiej taśmie? Żelazowej czy może pokusili się o chrom, bo o metalowej nie ma co marzyć? Z Dolby B nagrali te kasety czy też z czymś lepszym? Oraz pytanie dlaczego zabrakło kasety Ucieczka do Tropiku wydanej pierwotnie przez Polton w roku 19987?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, na kasetach nie ma takich informacji... Myślę, że można by się spytać o to bezpośrednio Pana Bilińskiego.

   Usuń
 2. Niedawno to wydawnictwo mnie kusiło. Kusiło, kusiło i póki co nie skusiło. Lubię takie pomysły wydawnicze i kto wie może mnie w końcu zło podkusi.
  Odsłuch dokonany?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłem także z autografem i jestem zadowolony.Fajnie wydane kasety Podobają się wszystkim znajomym. Nagrane dość dobrze. Brzmią czysto ze slyszalnymi szczegółami na decku Sony (wysokim modelu z Dolby S). Informacji o Dolby brak na taśmach. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczesne taśmy nagrywa się bez Dolby. I bardzo dobrze. Jeśli dobrze żelazo - nie ma potrzeby stosować taśmy innych typów. W latach 80-tych i 90-tych wydawano niektóre kasety na chromach, ale... w equalizacji 120 mikrosekund. Czyli do otworzenia jak typ I (normal).

  OdpowiedzUsuń