Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Joy Division Heart and Soul -in search of the lost chord.

poniedziałek, 21 lipca 2014

Joy Division
Heart and Soul

Joy Division


   Kompletny zbiór wszystkich nagrań studyjnych Joy Division. Włącznie z oficjalną dyskografią, czyli jest też materiał z "Unknown Pleasures" i "Closer". Wszystko na czterech płytach kompaktowych umieszczonych w ciekawym boksie (nie mieści mi się na półeczce z płytami) w którym znalazło się miejsce na książeczkę ze wspominkami, zdjęciami, tekstami piosenek, biografią, dyskografią i całą resztą. Bardzo ciekawe, zbierające w jedno całość dorobku tego wspaniałego zespołu. Oprócz muzyki doskonale znanej każdemu fanowi Joy Division, jest też cała masa materiałów wcześniej nie publikowanych, więc tym większa radocha posiadania tego wydawnictwa. 
   Jedynym minusem jest lekkie pomieszanie materiału -chronologia ukazywania się muzyki jest inna, niż umieszczenie jej na płytach, więc słuchając trzeba wertować książeczkę i patrzeć na kolejność utworów na danym CD.
   Bardzo chciałem mieć ten zestaw. Wypatrzyłem go w sklepie z planetą w nazwie i dosyć długo nie mogłem się zdecydować na zakup. Nawet raz chciałem się wziąć na sposób i podpuścić żonę moją ukochaną, aby mi kupiła! Nadaremno...  Musiałem w końcu wysupłać kasiorę i sam sobie zrobić prezent :-)


2 komentarze:

  1. I kolejne "muszę mieć" opisujesz. Trzeba będzie nawiedzić ten przybytek z planetą w nazwie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na taki zestaw warto było poświęcić trochę kasy :) Zapraszam również do siebie: www.donnazoe.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń