Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Sto tysięcy razy MUSIC ON THE HEAD -in search of the lost chord.

środa, 13 marca 2013

Sto tysięcy razy
MUSIC ON THE HEAD   No i stało się! Doczłapałem do setnego tysiąca! Pamiętacie, jak świętowałem 10 000 wyświetleń? Było to w listopadzie 1011 roku... Prawie dwa lata mi zajęło dołożenie jednego zera do wyniku :-) Długo? Pewnie tak... Ale co tam! Jedziemy dalej!
   Co się działo na MOTH w ciągu tych kilku lat? Dwa razy świętowaliśmy Międzynarodowy Tydzień Słuchania Kaset Magnetofonowych (czyli MTSKM), ten ostatni nawet łączył się z konkursem. Zaprezentowałem Wam 181 płyt CD, 52 kasety i 28 winyli. Ukazało się 17 części Internetowych Zajawek, oraz jedenaście razy oglądaliśmy różności ze Szczecina. Udało mi się nawet przeczytać dwie książki! Poza tym MOTH nawiązał owocną współpracę z dwoma portalami: FreeRadom oraz StereoLife. Więc po prostu rośniemy w siłę!
   Chciałbym serdecznie Was pozdrowić, drodzy czytelnicy, podziękować za komentarze i za wyrozumiałość, jeśli zdarzyło mi się wypisywać głupoty, a Wy, dzięki wrodzonej grzeczności, nie obśmialiście mojej ignorancji. Trzymajcie się i zaglądajcie tutaj dalej :-)
PS
   Tworząc niejako "kondensatorową tradycję" moich jubileuszy na zdjęciu powyżej jest garść kondziorków o łącznej pojemności... Po co mam to pisać, przecież wiecie jakiej!

12 komentarzy:

 1. gratki Edgar i następnego zera :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!! Przede mną jeszcze daleka droga do takiego wyniku ale dam radę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, pewnie mi nie uwierzysz ale kiedyś trafiłem w 40k wejście (nagrody nie było), a wczoraj w 100k (była godz 15:57 - nawet napisałem entuzjastyczny komentarz...ale wcięło mi go).
  Hę, a w lotto nijak trafić nie mogę.
  Enyłej - gratulacje!
  Życzenia szczere wielkiej kariery blogowej, wydania światowego wielotomowego-papierowego, filmu dokumentalnego, fabularnego a jakże też, wejścia niebawem 1M i tyleż samo $ na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, wyżej to byłem ja - Iro.

  OdpowiedzUsuń
 5. Graty, graty Panie kolego. Kolejnych tysięcy i milionów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Swoją drogą 90 tys. zbierałeś przez jedno tysiąclecie tylko? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyniku
  Tak na marginesie to od "listopada 1011 roku" jest więcej niż dwa lata, trochę więcej, tak ze trzy zera więcej, czyli z kRok więcej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, rzeczywiście przy listopadzie jest nie ten rok co trzeba ;-) Ale teraz to już trudno -stało się. Nie będę tego poprawiał, bo w tedy komentarze Znudzonych i Rico stracą sens.

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdeczne gratulacje również. Pamiętam jak się ucieszyłem,że znalazłem kogoś kto niemal tak samo myśli o muzyce :-)

  OdpowiedzUsuń