Pokaż przykład MUSIC ON THE HEAD: Andrew Eldritch presents: On birthday -in search of the lost chord.

czwartek, 22 listopada 2012

Andrew Eldritch presents:
On birthday

Andrew Eldritch presents: On birthday


   Oto składanka, którą specjalnie dla mnie, na moje urodziny, nagrał sam Andrew Eldritch, niesławny lider Sisters Of Mercy ;-) Na które urodziny? Już nie pamiętam, ale kaseta ma numer 68, więc było to gdzieś w okolicach 4 klasy technikum. 
   Oczywiście jaja sobie robię, Andrew nie nagrał tych piosenek, składankę zrobiłem sobie sam. Tytuł też wymyśliłem sobie sam. Kaseta ma niespotykanie podłą jakość i niespotykanie wysoką wartość sentymentalną. Ciekawe co ważniejsze? Dla mnie to bardzo ważna taśma, ale dla wszystkich innych jest po prostu nic nie warta. 
   Czemu w ogóle powstała? Otóż wtedy pławiłem się w czarnych myślach beznadziejności istnienia to muzyka Sisters była jak miód na moje zbolałe, samotne serce. Ech, cóż my tu mamy! Kaseta zaczyna się "Dominion" z płyty "Floodland", potem są piosenki z praktycznie każdej płyty Siostrzyczek, a także utwory z jedynej płyty projektu Sisterhood.
   Taaak... Oto fragment mojego życia...

PS

BTW, pisałem Wam o składance "Black Rain"? Nie? No to może następnym razem. Stay tuned!

3 komentarze:

 1. Lubię te siostrzyczki, a Sisterhood niestety się nie dorobiłem (trudno osiągalna, a jak osiągalna to cena ...) ale mam tę płytę na kasecie nagraną z radia z końcową wyliczanką utworów wykonaną przez Tomasza Beksińskiego (niestety ŚP) o ile mnie pamięć nie myli z audycji "Wieczór płytowy" jaka była w programie 2 PR.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam Sisterhood :-) W tekście jest link do posta o tej płycie. I też poznałem ją przez Beksińskiego.

   Usuń
 2. Hello friends
  Do you want your mobile phone to have the best quality ringtone? I will introduce you to the most popular ringtones here. Ringtones are attractive. Unique ringtone. Hot Ringtones. I will give you 5 most popular ringtones in 2018, for your reference and installation below:
  - Download iphone 8 ringtone mp3
  - Download Neha Kakkar – Hate Story 4 ringtone mp3
  - Download iPhone X ringtone mp3
  - Download Charlie Puth – Attention ringtone mp3
  - Download Mere Rashke Qamar ringtone mp3

  Hope my ringtone will please you. Visit my homepage to find the best ringtone here:https://ringtonesmobile.net/

  Share with the people to get the best free ringtones and quality. Hope my new update brings a new look to the ringtone world. Thank you for your attention.

  OdpowiedzUsuń